Forum namjenjen telenovelama

PrijemPrijem  KalendarKalendar  TražiTraži  PristupiPristupi  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  Dailymotion  Youtube  Facebook  Vimeo  

Delite

Jedne letnje noći

Ići dole 
AutorPoruka
LaPatrona

LaPatrona

Broj poruka : 80
Datum upisa : 29.05.2016

Jedne letnje noći Empty
PočaljiNaslov: Jedne letnje noći   Jedne letnje noći EmptyNed Maj 29, 2016 11:09 pm

Jedne letnje noći
Jedne letnje noći Jedne-letnje-noci211111111
Krinka i Lola Branković su sestre u ranim dvadesetim, obe veoma privlačne i zanimljive, iako potpuno različite. Krinka je povučena, voli da sanjari i nije mnogo zainteresovana za ljubavne odnose. Lola je njena sušta suprotnost – rano je ostala udovica, ali u njoj ima mnogo želje za životom, i veoma je raduju susreti sa različitim muškarcima. Jednog leta, njih dve zajedno sa svojom majkom odlaze na putovanje brodom, u Veneciju, pa na Rab. Letovanje i susret Krinkin sa Dubravkom, a Lolin sa Žarkom će im zauvek promeniti živote.

Uloge: Vaja Dujović, Bojan Perić, Mina Lazarević, Milena Radulović, Zoran Cvijanović, Vladan Dujović, Monika Romić, Jelisaveta Karadžić, Dušan Matejić
Reditelj: Ivan Stefanović
Produkcija: Košutnjak film
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
_carolina

_carolina

Broj poruka : 22
Datum upisa : 04.04.2016
Godina : 28

Jedne letnje noći Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedne letnje noći   Jedne letnje noći EmptySub Jun 04, 2016 3:22 pm

Gledala sam seriju i svidela mi se, mada mi gluma nije baš najbolja
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Jedne letnje noći
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Telenovele Serbia :: Serije iz drugih zemalja :: Domaće serije-
Skoči na: