Telenovele Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namjenjen telenovelama
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  PristupiPristupi  Registruj seRegistruj se  Dailymotion  Youtube  Facebook  Vimeo  

 

 Andrija i Anđelka

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Angel Negrolimonser




Broj poruka : 18
Datum upisa : 10.04.2016
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Andrija i Anđelka Empty
PočaljiNaslov: Andrija i Anđelka   Andrija i Anđelka EmptyNed Apr 10, 2016 8:31 pm

ANDRIJA I ANĐELKA



Produkcija : Blekbuk, Fresh production 2015 -
Emiter : PRVA Srpska Televizija


Andrija i Anđelka, par u srednjim tridesetim, tipičan su primer onog što se dešava kada muškarac i žena žive zajedno. Iako su godinama u vezi i iskreno se vole, jedno drugom često idu na živce, bilo da su u spavaćoj sobi, supermarketu ili na večeri s prijateljima. Njihovi kaprici i potpuno različiti, a tipično muško- ženski pogledi na svet, uzrok su neslaganjima i prepirkama oko dobro poznatih pitanja seksa, ljubomore, novca, dece, njenih prijatelja, njegovih prijatelja, podela poslova u kući... U svakom slučaju za njih dvoje nema tabu tema, niti je ijedna tema previše ozbiljna da se ne bi mogla pretvoriti u urnebesan komentar modernog života. Andrija i Anđelka samo naizgled stalno vode borbe i ratove, a ustvari se ludo vole.

Serija je rađena prema najadaptiranijem scenariju na svetu, originalnog naziva „Un gars, una fille“ koji je nakon kanadske, dobio svoje verzije u 25 zemalja širom sveta, svuda sa ogromnim uspehom kod gledalaca. Adaptaciju scenarija za srpsko tržište uradio je Vuk Ršumović, a režiser serije je Marko Manojlović.

ULOGE

Andrija Milošević - Andrija
Anđelka Prpić - Anđelka
Nazad na vrh Ići dole
_carolina

_carolina


Broj poruka : 22
Datum upisa : 04.04.2016
Godina : 32
Lokacija : Madrid

Andrija i Anđelka Empty
PočaljiNaslov: Re: Andrija i Anđelka   Andrija i Anđelka EmptyNed Apr 10, 2016 10:30 pm

Pre sam gledala povremeno, kad su je prikazivali u pola 10 (valjda), a sad sa novim terminom ne mogu da gledam, jer moja majka gleda neku tursku i ne postoji ni najmanja šansa da ja gledam ono što hoću.
Nazad na vrh Ići dole
James Bond 007

James Bond 007


Broj poruka : 90
Datum upisa : 31.03.2016
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Andrija i Anđelka Empty
PočaljiNaslov: Re: Andrija i Anđelka   Andrija i Anđelka EmptyNed Apr 10, 2016 11:49 pm

Kad reče ne postoji ni najmanja šansa setim se moje majke. Al nekako ih sve rasteram kad ja hoću da gledam ono što se meni gleda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Andrija i Anđelka Empty
PočaljiNaslov: Re: Andrija i Anđelka   Andrija i Anđelka Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Andrija i Anđelka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Telenovele Serbia :: Serije iz drugih zemalja :: Domaće serije-
Skoči na: