Telenovele Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namjenjen telenovelama
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  PristupiPristupi  Registruj seRegistruj se  Dailymotion  Youtube  Facebook  Vimeo  

 

 Jedne letnje noći

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
LaPatrona

LaPatrona


Broj poruka : 80
Datum upisa : 29.05.2016

Jedne letnje noći Empty
PočaljiNaslov: Jedne letnje noći   Jedne letnje noći EmptyNed Maj 29, 2016 11:09 pm

Jedne letnje noći
Jedne letnje noći Jedne-letnje-noci211111111
Krinka i Lola Branković su sestre u ranim dvadesetim, obe veoma privlačne i zanimljive, iako potpuno različite. Krinka je povučena, voli da sanjari i nije mnogo zainteresovana za ljubavne odnose. Lola je njena sušta suprotnost – rano je ostala udovica, ali u njoj ima mnogo želje za životom, i veoma je raduju susreti sa različitim muškarcima. Jednog leta, njih dve zajedno sa svojom majkom odlaze na putovanje brodom, u Veneciju, pa na Rab. Letovanje i susret Krinkin sa Dubravkom, a Lolin sa Žarkom će im zauvek promeniti živote.

Uloge: Vaja Dujović, Bojan Perić, Mina Lazarević, Milena Radulović, Zoran Cvijanović, Vladan Dujović, Monika Romić, Jelisaveta Karadžić, Dušan Matejić
Reditelj: Ivan Stefanović
Produkcija: Košutnjak film
Nazad na vrh Ići dole
_carolina

_carolina


Broj poruka : 22
Datum upisa : 04.04.2016
Godina : 32
Lokacija : Madrid

Jedne letnje noći Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedne letnje noći   Jedne letnje noći EmptySub Jun 04, 2016 3:22 pm

Gledala sam seriju i svidela mi se, mada mi gluma nije baš najbolja
Nazad na vrh Ići dole
 
Jedne letnje noći
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hanımın Çiftliği/Nasleđe jedne dame

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Telenovele Serbia :: Serije iz drugih zemalja :: Domaće serije-
Skoči na: